Rachunkowość ma służyć przede wszystkim przedsiębiorstwu i jego otoczeniu. Rachunkowość ma realizować cele informacyjne, służące bieżącej ocenie działalności przedsiębiorstwa, jak i umożliwić jego właścicielom lub zarządowi planowanie rozwoju.

 

My tworzymy Biuro Rachunkowe, by te cele realizować najlepiej jak potrafimy.

 

Funkcjonujemy w Międzyrzecu Podlaskim już od 1997 roku. Założyciel, Andrzej Krzymowski, przez wiele lat zajmował stanowisko głównego księgowego w spółkach z kapitałem polskim i zagranicznym. Od tamtej pory pracownicy Biura kształcą się i rozwijają swoje umiejętności, by sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości i kadr, zarówno małych działalności gospodarczych, spółek osobowych, jak i dużych spółek kapitałowych, podlegających corocznemu badaniu sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta. Wyróżniamy się niezbędnymi kwalifikacjami i umiejętnościami wymaganymi do prowadzenia księgowości przedsiębiorstw o różnym profilu działalności: produkcyjnej, handlowej, usługowej, mieszanej i e-biznesu. Nasze Biuro Rachunkowe świadczy usługi przedsiębiorstwom działającym na rynku krajowym, rynkach UE, jak i rynkach spoza UE. Prowadzimy księgi firmom eksportującym jak i importującym towary i usługi.

 

Biuro Rachunkowe Andrzej Krzymowski zatrudnia dobrze wykwalifikowanych księgowych z doświadczeniem zawodowym i wysokimi umiejętnościami w dziedzinie podatków, rachunkowości i kadr.

Ciągle powiększające się grono Klientów, darzących nas zaufaniem, działa mobilizująco do jeszcze cięższej i efektywniejszej pracy, aby moc być coraz lepszym w tym co najbardziej lubimy robić – pomagać Państwu w prowadzeniu, nieraz bardzo skomplikowanej, księgowości.

 

Świadczymy usługi outsourcingu księgowości na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego, a w szczególności w miastach: Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Lublin, Warszawa, Łosice.

 

Nad prawidłowością prac czuwają:

Andrzej Krzymowski – certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 5298/97

Łukasz Krzymowski – certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 63163/2013